Eesti Arhitektuuripreemiad 2021 sündmus lükatakse edasi 1. veebruarile 2022

17-11-2021

Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit ja Eesti Maastikuarhitektide Liit koostöös Kultuurkapitaliga teatavad, et algselt detsembris toimuma pidanud Eesti Arhitektuuripreemiad 2021 sündmus lükatakse edasi 1. veebruarile 2022.  

„Praegu kehtivad piirangud mõjutavad sündmusest osavõtjate arvu ning lisaks peame arvestama võimalusega, et avalikele üritustele võib tulla ka lisapiiranguid,“ ütles ESLi juhatuse esimees Reio Raudsepp. „Oleme meie peamisele toetajale Eesti Kultuurkapitalile lubanud, et arhitektuuripreemiate aastasündmus toob tähistamiseks ja mõtete vahetamiseks kokku sajad arhitektuurivaldkonna inimesed. Tunneme suurt vastutust, et praeguses olukorras saaksime jõuludele ja aastavahetusele vastu minna tervetena ja langustrendis nakatumisnäitajatega ning seetõttu otsustasime sündmuse kaks kuud edasi lükata“, lisas Reio Raudsepp.

1. detsembrist kuni 7. jaanuarini saab avalikkus koos arhitektuurivaldkonnaga rõõmustada hea arhitektuuri üle Tammsaare pargis toimuval Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Kultuurkapitali ühisel näitusel, mis tutvustab Eesti arhitektuuripreemiad 2021 nominente. Vaata ka www.arhitektuuripreemiad.ee.

Arhitektuurivaldkond koguneb 1. veebruaril Tallinna Sadama uues kruiisiterminalis, et tunnustada 2021. aasta parimat arhitektuuri ja head ruumielamust.

Graafiline disain: Martin Pedanik

Lisainfo:

Kristiina Raid

Eesti Arhitektuuripreemiad projektijuht

+372 5161900

kristiina@esl.ee

Eesti Sisearhitektide Liit