Meeskond 2021

Kristiina Raid
Tseremoonia projektijuht / Eesti Sisearhitektide Liidu büroojuht
kristiina@esl.ee
+372 516 1900
Ingrid Kormašov
Eesti Arhitektide Liidu projektijuht
ingridk@arhliit.ee
Reet Soans
Eesti Maastikuarhitektide Liidu koordinaator
reet.soans@gmail.com
Liis Viira
Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali projektijuht
liis.viira@kulka.ee
Kaja Pae
Eesti Arhitektuuriajakirja MAJA peatoimetaja
kaja@ajakirimaja.ee

Telesaade

Maria Uppin
Produtsent ja režissöör
maria@blackplastic.ee
Merle Karro-Kalberg
Toimetaja
merlekar@gmail.com
Robi Uppin
Operaator
robi@blackplastic.ee

Näitus Tammsaare pargi õuegaleriis 1.12.21-7.01.22

Grete Tiigiste
Projektijuht
Eesti Sisearhitektide Liit
grete@esl.ee
Kai Laurits
Projektijuht
Unt / Tammik
Eva Unt
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Margus Tammik
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Kairi Rand
EAL, EMAL ja Kulka fotode koordinaator
MTÜ Arhitektuurikirjastus
kairi@arhitektuurikirjastus.ee

Kogumik „Eesti arhitektuuripreemiad 2021″

Kajastab Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu, Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali nominente ja laureaate. Samuti Maja ja Sirbi artiklipreemia laureaate.

Triin Ojari
Koostaja ja toimetaja
Margus Tammik
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Eva Unt
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Kerli Linnat
Keeletoimetaja ja tõlkija
Focus Database
Kairi Rand
Fotode koordinaator
MTÜ Arhitektuurikirjastus
kairi@arhitektuurikirjastus.ee
Kaire Pärnpuu
Projektijuht
MTÜ Arhitektuurikirjastus
info@arhitektuurikirjastus.ee

Kogumik „Ruumipilt 2021″

Kajastab Eesti Sisearhitektide Liidu nominente ja laureaate.

Evelyn Fridolin
Toimetaja
Eva Unt
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Margus Tammik
Graafiline disainer
Unt / Tammik
Airi Kapanen
Keeletoimetaja
Kai Laurits
Projektijuht
Unt / Tammik
Grete Tiigiste
Projektijuht
Eesti Sisearhitektide Liit

Koduleht

Kaire Pärnpuu
Koordinaator ja veebitoimetaja
MTÜ Arhitektuurikirjastus
info@arhitektuurikirjastus.ee
Kairi Rand
Foto- ja veebitoimetaja
MTÜ Arhitektuurikirjastus
info@arhitektuurikirjastus.ee
Gert Orasmäe
Orgo OÜ

 

Eesti arhitektuuripreemiate koduleht valmis 2019, toetas Eesti Kultuuriministeerium.

Graafiline disain: Margus Tammik ja Eva Unt / Unt & Tammik

Programmeeris: Orgo OÜ

Eestvedajad: Kaja Pae ja Kaire Pärnpuu

Haldaja: MTÜ Arhitektuurikirjastus